KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14061048
nr 1406 1048
Ana Wilhelmson-Lagerman
(1907-1988), Sverige
Oljemålning, Monogramsignerad AW, daterad -50, nattfjärilar. Olja på pannå, 46x38 cm, oramad
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 5 juli 2021
kl 19:59:52
200 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
5 jul
Specialauktion Ana Wilhelmson-Lagerman
Läs mer om Specialauktion Ana Wilhelmson-Lagerman
Ana Wilhelmson-Lagerman
Läs mer om Ana Wilhelmson-Lagerman